Sponsorlu Bağlantılar

Google Play ödeme yöntemleri

542 views
Sponsorlu Bağlantılar

Android tabanlı işletim sistemli akıllı cep telefonlarında, tablet ve diğer sistemlerde olmak üzere en çok kullanılan cep telefonlarda uygulama, film, dizi olmak üzere mobil içerik satın alabileceğiniz Google Play mağazasında hangi ödeme yöntemleri kullanılır, ödeme yöntemleri nelerdir?

Bununla ilgili Android tabanlı telefon veya tablet kullanan kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulan sorulardan biridir. Banka kartı, Kredi kartı, Sanal kart, Inneal kart, Paycell bunları kullanabilir miyiz? Soruları akıllara gelmektedir.

GOOGLE PLAY ÖDEME İÇİN KULLANILAN BANKA KARTLARI

Kredi kartı veya banka kartınız varsa bunun üzerinde banka kartının ne tür olduğu belirtilmiştir. Aşağıda listedeki kartları kullanabilirsiniz.

  • Mastercard
  • Visa
  • Visa Electron
  • Amerikan Express

Bu tür kartlar ve buna bağlı kullanılan sanal kartlar Google Play ödeme yöntemi olarak kullanabileceğiniz ödeme araçlarıdır.

GOOGLE PLAY MOBİL ÖDEME ARAÇLARI

Kullandığınız mevcut telefon hattınızda faturalı ise faturaya yansıyacak mobil ödeme yöntemi olarak ise;

  • Türkcell
  • Türk Telekom
  • Vodafone

Yukarıda faturalı cep telefonu kullanıyorsanız ödemelerde telefon faturanıza yansıyacaktır. Bunun için mobil ödemeye açık olması gerekmektedir.

Tavsiye Konu; Mobil ödeme nasıl kapatılır?

Yukarıda link adresi üzerinden mobil ödeme kapatma veya mobil ödeme açma konusunu inceleyebilirsiniz. Yukarıda konuda Google Play ödeme araçları konusunda bilgi vermeye çalıştık. Banka kartlarının internet alışverişi ( mail order ) açık olduğundan emin olunuz.

Hangi kartla ödeme yapılabilir, ödeme yöntemleri konusunda sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalıştık. Bununla ilgili olarak sorularınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın