Sponsorlu Bağlantılar

IG TV videoları nasıl indirilir?

812 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki makalemiz de instagram tv nasıl kullanılır bunu sizlere vermeye çalışmıştık. Bu konumuzda igtv’de yayınlanmış videoları indirme konusunda siz takipçilere bilgiler vermeye çalışacağız.

Yeni gelen güncellemeler ile IGTV ile artık 1 saat kadar olan videoları paylaşabilecek ileri sardırma, geriye sardırma özelliği ile kullanıma sunulmuştu bu konumuzda ig tv de paylaşılan videoları nasıl indirilir bununla ilgili siz takipçilere ipuçları vermeye çalışacağız.

IGTV VİDEO İNDİRME

Takip ettiğiniz birinin ya da kendinizin ig tv de paylaşılan güzel videoları indirmek aslında oldukça kolaydır. Bunun için üçüncü parti sitelerden yararlanmak gerekecektir.

Bunun için igtv video url’si almak gerekecektir. Bunun igtv videosunu indirmek istediğiniz kanala giriyoruz ve video’nun url adresini kopyalıyoruz.

 

Igtv kanalında hangi videoyu indirmek istiyorsanız o video açtığınız da üç nokta basıyoruz. Karşınıza üç seçenek gelecektir.

  • Bağlantıyı Kopyala
  • Şikayet Et
  • Gizle

Bu üç seçenek üzerinden “Bağlantıyı Kopyala” bastığınızda igtv video bağlantı adresini kayıt ediyoruz. Ardından bu bağlantıyı igtv video indiricihttps://www.igtvloader.com/ adresi üzerinden giriş yapıyoruz.

İGTV VİDEO NASIL İNDİRİLİR

İgtv üzerinden kopyaladığınız bu bağlantıyı bu site açtığınızda “Enter IGTV video Link” adresine yapıştırın ve Search butonu basınız.

Karşınıza video oynamaya başlayacaktır bu oynayan video üzerine gelerek fare yardımı ile sağ tuş ile “farklı kayıt et” ile video bilgisayara ya da akıllı telefonlara, tablette indireceğiz.

Video farklı kaydet butonu ile video indirme işlemine başlıyoruz. Böylece igtv video indirme işlemi başarılı ile gerçekleşmiş oluyor.

İgtv videosu nasıl indirilir? Konusunda sizlerden elen sorulara bu şekilde cevap verebiliriz. İgtv kanalında video indirmek için bu site üzerinden yararlanabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altından yorumlara bırakabilirsiniz. Bunun dışında instagram sorunları için instagram yardım destek hattı üzerinden sizlere destek vermeye çalışmaktayız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın