Sponsorlu Bağlantılar

instagram keşfet sayfasına nasıl çıkılır?

2.701 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyada en çok kullanılan popüler uygulamalardan biri olan instagram’da bir çok özelliği iyi kullanmak bazen çok şeyleri kazandırmaktadır. Bu özellikler arasında instagram keşfet özelliğidir. Keşfet özelliği hakkında sizlere kısa bilgi verdikten sonra instagram keşfet’e nasıl çıkılır? keşfet’de nasıl görünülür? bununla ilgili siz takipçilere bilgi vermek üzere klavuz olacağız.

İNSTAGRAM KEŞFET NEDİR?

instagram keşfet daha önceki güncellemenin gelmediği sırada kullanıcı sayısı fazla olan popüler kullanıcılar ve popüler sayfaların ön plana çıktığı bu sayfaları keşfetmek amaçlı gösterim yapılan bir özellikti, Sonradan gelen güncelleme ile artık instagram keşfet özelliği ilgi alanına göre, beğendiğiniz yada takip ettiğiniz sayfa, kullanıcılar, tanıyor olabilecek kişiler görünmektedir.

Artık instagram keşfet kısmında biraz daha kişisel kullanıcıları görmek mümkün olacaktır. Keşfet özelliği hakkında bilgi verdikten sonra sonra şimdi keşfetde nasıl çıkılır? bununla ilgili sizlere ipucu vermeye çalışacağız.

İNSTAGRAM KEŞFET SAYFASINA NASIL ÇIKILIR?

instagram keşfet özelliği ne göre kullanılır, neye göre çıkılır, instagram keşfet önemi nedir? Bu bölümde keşfet bölümünde görünüm aslında sayfalar için önemlidir. Sayfaların daha fazla  kullanıcı kitlesine ulaşması beğeni & takipçi sayısını artırması , görünürlüğün daha çok olması demektir.

Instagram’da satış yapıyorsanız yada bir ürün reklamı, tanıtımı yaparsanız yada kullanıcı sayınızı artırmak için KEŞFET sizin için bulunmaz bir nimet geri dönüşümü daha fazla olacaktır. instagram keşfete nasıl çıkılır? sorusuna şimdi aşağıda vereceğimiz tavsiyeler uyarak sizde kendi sayfanızı keşfete atabilirsiniz.

— instagram keşfete çıkmak için ilk önce hedef kitle seçmeniz de önem vardır. Paylaşımlarınızı ona göre belirleyin, teknoloji, manzara, gezi ( seyahat ), pratik bilgiler vb. bir kitleye hitap edecek şekilde ilerleyiniz. Bu aynı zamanda sayfanızın yada kişisel takibinizi artıracak ve görsel ( fotoğraf & video ) beğenileriniz artacaktır.

— Basit ama önemli bir ipucu profiliniz herkese açık olsun.

— Fotoğraf veya Video paylaşımlarınız da mutlaka konum eklemesi ve alt kısımda #hashtag etiketleri konuya alakalı olarak yapılmalıdır. Buna örnek bir kış ayına ait manzara resmi paylaştığınız da #kış #winter #manzara buna benzer alakalı etiketler ve yer konum eklediğiniz de örnek Çeşme’de çekilmiş bir fotoğraf’da konumu çeşme olarak ekleyin ve hashtag etiketi olarak #çeşme #izmir #travel #summer2017 #travel buna benzer instagram limiti aşmayacak şekilde etiketleme yapabilirsiniz. 

instagram keşfet özelliği sizde kullanarak burada gösterim yapılan sayfalara beğeni ve yorum bırakın ki diğer kullanıcılar sizi görsün yani dikkat çekici yorumlar yapabilirsiniz.

instagramda nasıl popüler olunur? konusunu okuyarak kullanıcı, popüler olma adımlarını sizde atabilirsiniz, ne kadar çok kullanıcı, beğeni o kadar keşfetde çıkmaya müsait bir sayfanız olacaktır.

instagram keşfet özelliği için devamlı aktif olarak kullanın paylaşım yapınız, yorum yapınız ve diğer kullanıcı sayfalar da limitler dahilinde beğeni yapınız. Paylaşımları takipçilerin tepsi zamanlamasını göz önüne alarak yapmaya çalışınız.

— instagram hesabınızı işletme hesabına geçirerek istatistikleri görme şansınız vardır. işletme hesabına nasıl geçilir? bunu bu konumuzda öğrenebilirsiniz.

— Son olarak bazı sayfalarda Keşfet sayfasına nasıl çıkılır? konusu altında beğeni ve takipçi satmaya çalışmaktadırlar. Bu tür programlar hesabınızın kapanmasına, banlamasına sebep olmaktadır. Sonradan kullanıcı sayısı ve beğeni düşmesine neden olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın