Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram “İşletme Profiline” Nasıl Geçilir ?

3.581 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagramda yeni gelen özelliklerden biri olan işletme profilinde ürün satışı yapan kullanıcılar için ideal bir özellik diyebiliriz. Satıcı ile ürün almak isteyen kullanıcı arasında iletişimin hızlı olması ve kolay erişim sağlama bilmek için profilde “iletişime geç” butonu ayrıca istatistik bilgileri sunan işletme profiline nasıl geçilir?

isletme-profili-instagram

İnstagram İşletme Profiline Nasıl Geçilir ?

işletme profiline dönüştürme geçebilmek aslında oldukça kolay bunu yapabilmek için kendi profilinizde iken ayarlar kısmına giriyoruz.

instagram-isletme-profiline-gec

switch to business profile ( işletme profiline geç ) butonu göreceksiniz. Bu butonu takip ederek instagram hesabınızı işletme profiline dönüştürebilirsiniz.

Böylece sizde instagram üzerinden satış yapıyorsanız işletme hesabı ile istatistiklere ulaşabileceksiniz ürün satın alan kişiler size kolaylıkla ulaşabilecektir.

Arama Tags ;

instagram işletme profiline nasıl geçilir , instagramda ürün satışı , işletme profiline nasıl geçilir , işletme profili nedir , işletme profili nerede kullanılır , işletme profilinden geriye nasıl dönülür

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın