Sponsorlu Bağlantılar

instagram takip limitleri

17.324 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram kullanıcılarını takip edebilir ve takipçiniz olabilir ve bunların bir limiti vardır. instagram takip limiti ne kadardır? sizi kaç kişi takip edebilir bunlar ile ilgili olarak bilgi vermek gerekirse;

İnstagramda takip etme limiti en fazla maximum 7500 kişidir. Daha fazla takip etmeye çalıştığınızda hata ile karşılaşır ve size daha fazla kişi takip edemezsiniz ikazı vermektedir.

Bunun belli başlı sebebi spam hesapları önlemek amaçlı bir güvenlik ilkesidir.  Ayrıca takip etme için periyodik bir zaman sıralaması mevcuttur. 1 saat de en fazla 160 kişiyi takip edebilirsiniz.

Bir saat içerisinde ise beğeni limiti 300 kişidir , yani bir  saat zaman diliminde 350 resim beğene biliyorsunuz. Fazla bir beğeni olduğumu akresif hesap olarak spam olarak düzebilir.

Hashtag etiket limiti olarak 30 tane ekleyebiliyorsunuz. yani bir resim altında bu resmin daha çok görünmesi için eklediğiniz #istanbul #like gibi etiket sayısıdır. Paylaşımla ilgili olarak bir limit yoktur istediğiniz kadar resim paylaşabilirsiniz.

İnstagram yorum limiti ise bir saat de 200 yorum yapabilirsiniz , bir yorum uzunluğu 2200 karakter uzunluğunda olabilir.

Kullanıcı adı maxsimum 30 karakter girebilirsiniz.

Profil Bio limiti 150 karakter girebilirsiniz.

 

Arama Tags & Etiket ;

instagram limit sayısı , instagram limitleri , instagram hashtag limiti , instagram takip limiti , instagram beğeni limiti , instagramda kaç kişi ekleyebilirim limiti , karakter limiti , instagram takip sınırı , instagram takip etme limiti

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram takip limitleri (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. instagrama ayda bir giriyorum ve hiç bir zaman 1 saat içinde 300 beğeni yapmadım ona rağmen işlem engellendi hatası alıyorum , çok saçmaa ve böyle böyle bırakıcam instagramı

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın