Sponsorlu Bağlantılar

instagram izin verilmeyen bağlantı sorunu ve çözümü

2.405 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda takipçilerimiz ve araştırma yaparak gelen ziyaretçilerimize instagram izin verilmeyen bağlantı hatası hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Genel sorun olarak instagram izin verilmeyen bağlantıda kullanıcılar fotoğraf veya video beğenemez, istek atamıyor, paylaşım bile yapamaz duruma gelmektedir.

İnstagram izin verilmeyen bağlantı sorunu hata mesajı şu şekilde yer almaktadır.

Görünüşe göre profilin izin verilmeyen bir bağlantı içeriyor. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsanız bize bildirin.

Yukarıda bahsi geçen sorunda yaşanan nedenler ve bununla alakalı olarak siz takipçilerimize çözüm yollarınız aşağıda denemenizde fayda vardır.

instagram shadowban nedir

İnstagram da genel olarak işlemlerin kısıtlanmasını instagram shadowban söyleyebiliriz. Bu konuda sizlere yukarıda link üzerinden konunun detayını okuyabilirsiniz.

İNSTAGRAM İZİN VERİLMEYEN BAĞLANTI SORUNU NASIL ÇÖZÜLÜR?

Konumuzda ise instagram izin verilmeyen bağlantı problemi çözümü yukarıda bahsi çeken konuda olduğu gibi eğer profilinizde izin verilmeyen bir link çıkışı vermeye çalışıyorsanız bu sorun olarak görülebilmektedir.

Profil de url çıkışına yasaklı bir site, geçersiz link çıkışı varsa instagram filtrelerine takılarak profiliniz de, instagram hesabınızda bu tür sorunlar oluşabilmektedir.

Bunun çözümü için profilinizi kontrol ediniz, biyografiniz de veya profil de geçersiz linkler varsa bunu kontrol edin ve kaldırın.

  • Profili düzenle
  • İnternet sitesi ( geçerli adres olduğundan emin olun. )

Biyografi de geçersiz bir link adresi içeriyorsa bunu kontrol edin ve kaldırınız. Yukarıda herhangi bir alanda geçersiz link adresi varsa kaldırmak suretiyle instagram izin verilmeyen bağlantı sorunu çözümü büyük ölçüde sağlanacaktır.

Bunun dışında instagram shadowban da müstehcen paylaşımlar, fazla etiket kullanımı, limitleri aşan beğeniler kısaca instagram limit kuralları uyulmadığında yaşanan nedenler arasındadır.

Yukarıda bahsi geçen instagram izin verilmeyen bağlantı sorunu çözümü bu şekilde oluşmaktadır. Eğer bu sorunlardan hiç birini yapmadığınızı düşünüyorsanız instagram sorun bildir üzerinden instagramdan destek alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın