Sponsorlu Bağlantılar

instagramda sorun bildir çalışmıyor?

1.366 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden gelen sorulardan biride instagram sorun bildir çalışmadığı konusunda sizlerin de sorularınız, sorunlarınız olduğunda soru & cevap sayfamızı sorularını gönderebilirsiniz.

İnstagram sorun bildir çalışmıyor sorusu için bu konuda sizlere cevap vermeye çalışacağız. Herhangi bir giriş yapmaya çalıştığınız da, instagram uygulamasında çalışmayan bir şey olduğunda, spam veya kötüye kullanım, genel görüş için sorun bildir kullanabilirsiniz.

Profil > Ayarlar > Sorun bildir adımları üzerinden geri bildirim yapabilirsiniz. O an yaşanan sorunlar için hemen bir geri dönüş alamazsınız. Sorun bildir genel olarak instagram da yaşanan uygulama sorunları için instagram tarafından toplanan bilgiler yeni gelen bir güncelleme ile düzeltilmek için bilgi toplamak amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Sizlerden gelen sorunların çözümü üretip güncelleme ile giderilmektedir. Hesaplarla ilgili sorun bildirimler de topluluk kuralları uyulmadığında hesaplarla ilgili işlemleri birkaç gün içinde çözmeye çalışacaklardır.

Bu nedenle hesabınızla ilgili veya instagramda çalışmayan bir özelliği sorun bildir ile geri bildirimde bulunmak hemen sonuçlanmasa da size güncellemeler ile düzetilmeye çalışılacaktır.

Sorun bildir çalışmıyor ile ilgili sorularınız için yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızdan geri dönüş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın