Sponsorlu Bağlantılar

instagram geçici olarak engellendin

802 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram geçici olarak engellendin sorunu ve bununla alakalı olarak sorunun nasıl çözüleceğine dair ipuçları vereceğiz.

Dünyaca ünlü popüler trend uygulamalardan biri olan ve video ve fotoğraf paylaşma platformu instagram da kullanıcı sayısı da oldukça fazladır. Hal böyle olunca instagram topluluğunu korumak amaçlı olarak bazı filtrelemeler yaparak instagramı agresif kullanan kullanıcılar için kısıtlamalar getirebilmektedir.

Bunlardan biride instagram geçici olarak engellendin hatası olarak karşınıza çıkabilmektedir. Bu sorun nasıl oluşur? Bununla ilgili olarak bir ön bilgi verdikten sonra neler yapılabileceği hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

GEÇİCİ OLARAK ENGELLENDİN

Görüşüne göre bu özelliği çok sık kullanarak kötüye kullanıyordun. Bu özelliği kullanman geçici olarak engellendi. We restrict certain content and actions to protect our community. Tell us if you think we made a mistake.

Yukarıda hata karşınıza çıkabilmektedir. Bu hatanın nedenleri bazı fiileri yani davranışları sürekli tekrarlamanız olarak yani arka arkaya limiti aşarak beğeni yapmak, takip yapmak, takipten çıkartmak veya flot mesaj atma gibi diyebiliriz.

Bu nedenle bu davranışlarınızı kısıtlamak için instagram sizi geçici olarak engelleyebilir ve hiçbir eylem yapamazsınız. Bu süreç kısa süreceği gibi uzunda sürebilir. Bu nedenle normal şartlarda ve instagram limitlerine uygun olarak hareket etmenizdir.

İNSTAGRAM GEÇİCİ OLARAK ENGELLENDİNİZ SORUNU ÇÖZÜMÜ

Şimdi yukarıda karşınıza çıkan uyarı mesajını aldınız. Ne yapılması gerekilmektedir. Bunun için şu adımları yerine getirebilirsiniz.

Eğer bu sorunu, hatayı siz yapmadınız o zaman bunu yukarıda örnek resimde olduğu gibi “report problem” menüsünü kullanarak geri bildirim yapabilirsiniz.

Bunun dışında instagram davranışlarınızı gözden geçirin ve agresif kullanımda bulunmayınız. Bu sorun kendiliğinden düzelecektir. Eğer hala bu tür davranışlara devam ediyorsanız hesabınızın açılması uzun sürebilir ve kapanmasına kadar devam eden bir süreç olabilir.

Tavsiye Yazı; instagram shadow nedir

Diğer bir konu olarak instagram kullanım limitleri nelerdir konusunda yazımızı okuyarak nasıl hareket edeceğini öğrenebilirsiniz.

Bu konumuzda instagram geçici olarak engellendin çözümü hakkında bilgilendirme vermeye çalıştık. Konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın