Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram doğal olmayan beğeni, takipçi, yorumları silmeye başladı

599 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü popüler sosyal ağ uygulamalarından biri olan instagram da üçüncü parti uygulamalar ile büyüyen hesaplara yönelik yeni yaptırımlar getiriyor.

Kullanıcı sayısı bakımından Facebook ile yarışan instagram da takipçi artırma paylaşılan medya ürünlerini beğenme ve bot yorum yapma uygulamalarının önüne geçebilmek için inn-app yani uygulama için mesaj göndererek bunları temizleyeceğini, sileceğini duyurdu.

Bazı kullanıcılar yanıltıcı olarak üçüncü parti araçları kullanarak instagam hesaplarına bağladığı yazılımlar ile takipçi artırma, beğeni artırma, video izleme sayısı gibi yapay büyümenin önüne geçmek ve diğer kullanıcıların haklarını da korumak için kendi blog sayfasından da duyurduğu gibi bu tür hileli ürünleri silecek.

Uygulama için göndereceği mesajda “we’re removing inauthentic likes and follows” özgün, organik olmayan beğenileri kaldırdıklarını ve bu tür davranışları izlediklerini içeren bir mesaj göreceksiniz.

Yapay ve sahte etkinliği ortadan kaldırmak için yapılması gereken adımları da blog sayfasında ayrıca belirtmektedir.

İNSTAGRAM ŞİFRENİZİ DEĞİŞTİRİN

Bunun için doğal yollardan büyümek için daha önceki yazılarımızda instagram da nasıl popüler olunur yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu yollarla organik olarak büyüme yapabilirsiniz. Bunun dışında instagram da uygulama kaldırma yazımızı okuyarak üçüncü partilere vermiş olduğunuz izinleri bu alandan kaldırarak hesabınızı güvene alabilirsiniz.

Son olarak hesabınızı doğrulayan e-posta adresi ile telefon numarası ile ve instagram şifresi değiştirme işlemini yapabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz adımlarla instagram hesabınızı güvene alarak kullanabilirsiniz. Hesabınızı güvende tutmak önemlidir sonradan hesabınız çalındığında başınız ağrımaması için bunlara mutlaka dikkate alınız.

İnstagram üçüncü parti uygulamalara izin vermeyiniz. Acemi kullanıcılar için üçüncü parti uygulamalar nelerdir?

ÜÇÜNCÜ PARTİ UYGULAMALAR NELERDİR?

  • İnstagram beğeni artırma
  • İnstagram takipçi artırma
  • İnstagram video izleme
  • İnstagram takibi bırakanlar kim
  • İnstagram profilime bakanlar

Yukarıda bahsi geçen ve ki olduğunu bilmediğiniz kişilere hesabınızı teslim etmek diyebiliriz. Uyarılarımızı dikkate almanız dileğiyle instagram sorunlarınız için kendi sayfamız olan ve ücretsiz destek verdiğimiz instagram yardım merkezi sayfamızdan tüm sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın