Sponsorlu Bağlantılar

{ Yeni Yazı } İnstagram Şifresi Nasıl Değişir?

17.193 views
Sponsorlu Bağlantılar

Instagram ilk başta iphone için tasarlanmış fotoğraf düzenleme ve paylaşma uygulaması olarak günümüze kadar gelmiştir. Dünyada kullanılan bu popüler uygulamada bir çok soruları da birlikte getirmektedir. Bu sorulardan biride instagram şifremi nasıl değiştirilir? bu soru üzerine ve sizlerden gelen sorulara elimden geldiği kadar cevap vermek istiyorum.

instagram şifre değiştirme

İnstagram üyelik şifrenizi değiştirebilmek için iki farklı yol ile değiştirebiliyorsunuz. şifrenizi değiştirebilmek için mobil uygulamanız üzerinden profilini düzenle > Şifreyi değiştir > yazan kısma giriyorsunuz burada mevcut şifrenizi ve yeni şifrenizi daha sonra yeni şifrenizi tekrar girerek Kaydet yazan yere küçük bir dokunma ile şifrenizi değiştirebiliyorsunuz.

Diğer şifre değiştirme ise web üzerinden https://instagram.com/accounts/edit/ adresine kullanıcı şifreniz ile giriş yapıyorsunuz , Daha sol tarafa Şifreyi değiştir yazan yerden şifrenizi değiştirmek için Eski şifrenizi ve yeni şifrenizi tekrarlayarak değiştirebilirsiniz.

Tags – Etiketler ;

instagram şifre değiştirme , instagram şifrenizi nasıl değişir , instagram üyelik şifresi , instagram account password , instagram giriş şifresini değiştir , instagram üyelik şifresi nasıl değişir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın