Sponsorlu Bağlantılar

instagram da spam kaldırma

843 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram da spam nasıl kaldırılır konusunda sizlere bu konumuzda destek vermeye çalışacağız.

Sizlerden gelen en çok sorulan sorulardan biride instagram spam hesap kapatılır mı? spam yemek gibi sorular olmuştur. Bu hesaplarda genel olarak spamlandığında sıklıkla yaşanan olası durumlar arasında hesap kısıtlamasıdır.

İnstagram hesap kısıtlama diğer adıyla instagram shadowban adı verilmektedir. Bu tür kısıtlamada hesabı kapatmak yerine kullanıcıyı instagram da tutmak amacıyla bazı eylemleri kısıtlama durumudur. Bazı kurallara uyulmadığında instagram filtrelerine takılırsanız veya çok spam aldığınızda hesabınız kısıtlanır sürekli oluşan durumda ise hesabınız kapanmaya kadar gitmektedir.

Bizim konumuzda instagram da spam kaldırma konusunda olacaktır. Bu durumda instagram spam kaldırma formu var mıdır? Gibi sorulara cevaplar vereceğiz.

İNSTAGRAM SPAM KALDIRMA

Spam altında olduğunuzu anlamak için hesabınızda yaşanan bazı kısıtlamalar olabileceğini unutmayın. Bunu sonraki konularımızda değineceğiz. Şimdi asıl konumuz olan instagram spam kaldırmak konusunda neler yapılabilir, yapabiliriz?

İnstagramda atılan spamı kaldırmak için aşağıda sizler için derlediğimiz adımları uygulayınız bunun için herhangi bir itiraz formu, dilekçe gibi bir durumu yoktur internette bu şekilde dolaşan sitelere itibar etmeyiniz.

  • Temel olarak instagram topluluk kurallarına uyunuz. Bunun için kapsamlı olarak bu belgeyi okuyabilirsiniz “https://tr-tr.facebook.com/help/instagram/477434105621119” link üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Spamdan kurtulmak için müstehcen fotoğraflar ve videolar paylaşmayın bunlar varsa kaldırınız. Açık çıplaklık içeren fotoğraflar instagram filtreleri tarafından buzlanmaya çalışılmaktadır.
  • Diğer hesaplarda, sayfalarda rahatsız edici yorumlar yapmayın.
  • Beğeni, takip etme, takipten çıkarma, hashtag bunlara dikkat ediniz bunları kullanıcı limitleri doğrultusunda kullanın. Bunun için instagram limitleri kuralları itibar ediniz, uyunuz.

Bunlara dikkat ediniz instagram da spamdan kurtulmak için he şeyiyle birlikte kurallara uyunuz. İnstagram da agresif kullanım nedeniyle instagram filtreleri tarafından yakalanabilirsiniz. Bu nedenle instagramın video ve fotoğraf paylaşım platformunu olduğunu unutmayınız.

Tavsiye yazı: instagram destek hattı

Bu konumuzda instagram spam dan kurtulma, spamı kaldırma konularında yardımcı olmaya çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize sorabilir veya yukarıda destek hattı üzerinden tüm instagram sorunlarınızı bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın