Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp tatil modu nasıl nedir // kullanılır?

491 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda WhatsApp tarafından test aşamasında olan “tatil modu” özelliği konusunda olacaktır. Bilindiği gibi Whatsapp uygulamasında belirli kişileri veya grupları sessize alma konusunda kullanılan bir özellik mevcut hali hazırda bu özelliği bir de tatil modu özelliği de beta aşamasında olup her an gelebileceğidir.

Yukarıda iki farklı özellikte temel mantık olarak gelen bildirimleri sessize almak fakat bu özelliği bir birinden ayıran ise; sessize aldığınızda uygulamada mesaj bölümünde gelen mesaj bildirimlerini sayısal olarak görebiliyor olmanız diğer tatil modun da ise bu bildirimleri de görmeyecek olmanızdır.


İşte Whatsapp tatil modu özelliği bu grupları tatil modunda iken hiç birini almamanız nedeniyle rahat bir tatil kafası yaşamanıza sebep olacaktır.

Şuan sadece beta yani deneme aşamasında olarak kullanılan ve yakın zamanda tatil modu { holiday mode } kullanımı uzun seyahatlerde, tatilde, uçak da bu özellik kullanımı oldukça önem taşıyacak olmasıdır.

WHATSAPP TATİL MODU NASIL KULLANILIR

Bu özellik nasıl aktif edilir, nasıl kullanılır? Whatsapp uygulamasında “arşivlenmiş sohbetleri yoksay” olarak adlandırılacaktır. Bu grubu alınan mesajlar artı sessize alınanlar gibi en üstte yer almayacak böylece rahatsız olmayacaksınız ve bildirimleri görmeyeceksiniz.

Tavsiye Yazı; Whatsapp yardım destek hattı

Böylece gelen bildirimleri görmediğiniz için Whatsapp tatil modu olarak nitelenmektedir. Buda size rahat ve stressiz bir tatil yapmanızı sağlanması düşünülmektedir.

Yukarıda konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer Whatsapp ile ilgili sorularınızı destek hattı sayfamızdan bize sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın