Sponsorlu Bağlantılar

instagram spam hesap kapanır mı

1.383 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram da spamlanan hesaplar kapanır mı? Konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

İnstagram da sahte hesaplar, rakip sayfalar veya kötü niyetli kullanıcılar tarafından sık sık başvurulan yöntem hesap şikâyet etmek, spam olarak göstermektir. Bu nedenle bu tür spam gösterilen hesaplarda sorunlar yaşanmakta olup herhangi instagram faaliyetlerinde pek bulunamamaktadırlar.

Bu durum insanların canını sıkabilmektedir. Asıl sorumuz spamlanan hesabım kapatılır mı, kapatılabilir mi? Bu soru kullanıcılar tarafından sıklıkla dile getirilen sorular arasındadır.

İNSTAGRAM SPAMLANAN HESAPLAR KAPATILIR MI

İnstagram da spam yemek genel olarak tabir edilen instagram shadowban olarak isimlendirilir, yani kullanıcıları instagramdan soğutmadan bazı kısıtlamalar getirmektedir. İnstagram da sürekli spam yemek veya spamlanmak hesabınızın kapanmasına sebep olabileceği gibi olmamasını da neden olabilir.

Bunu instagram tarafı inceleyerek eğer instagram topluluk kurallarını ihlal ediliyorsa kapanmasına sebep olmaktadır. Sürekli şikayet etmek pek de kapanması için sebep değildir sizin kurallara uyup uymamanızla alakalıdır.

Kurallara uyulduğunda herhangi bir sebep yokken hesabınız kapanmaz. Fakat kurallara yani instagram topluluk kurallarına aykırı hareket ediyorsanız hesabınız kısıtlamaya gidilebilir bu ihlaller sürekli devam ederse en sonunda hesabınız kapanmaktadır.

İNSTAGRAM KAPANDI NE YAPMAM GEREKİYOR

Hesabınız silindi, kapandı bunun için uygulamaya girdiğinizde itiraz etme hakkınız oluyor itiraz etmek için uygulamadaki adımları takip ederek hesap itiraz sürecini beklemeniz gerekecektir.

Tavsiye Yazı; İnstagram akış yenilenemedi sorunu çözümü 2019

Yukarıda konumuzda instagram da spam yemek hesap kapattır mı, konusunda sizlere destek vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan veya diğer tüm instagram sorunlarınız için instagram destek hattı sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın