Sponsorlu Bağlantılar

Gta san andreas hileleri ve şifreleri

1.079 views
Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye ve Dünya’da  en çok bilinen oyun serilerinden birisi olan GTA‘nın son oyunu GTA 5 bilgisayar versiyonunu geçen aylarda satışa sundu büyük bir ilgi ile karşılaşan oyun bir çok rekora imza attı bunlar arasında, en çok oynanan oyunlar listesine hızlı girişi, ortaya çıkardığı satış rakamları gibi. GTA’nın eski oyunlara da bir göz atmak gerekirse şüphesiz en çok ilgi gören sürümü GTA San andreas olmuştur, GTA San andreas‘ın bu kadar oynanabilir kılan ise, hem ilkleri içerisinde barındırması hem de gerek görevleri gerek ise kurgusuyla oyunu tam anlamıyla bir bütün halinde sunmasında yatmakta. GTA San andreas hileleri gibi konularda ise oyunculara güzel bir deneyim sunmak için içerisinde oyun yapımcısı firmanın sağladığı bir çok şifreye erişim imkanı sunmakta.

san andreas hilesi

GTA oyun serisi başta olmak üzere bir çok oyunun, oyun içerisinde yer alan şifrelerine ulaşmak için GameOis oyun portalını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın