Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Messenger takma isim verme

260 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Facebook Messenger takma isim nasıl verilir yazımızda siz takipçilerimize ve bu konuda arama yaparak gelen ziyaretçilerimiz için bilgiler aktaracağız.

Facebook entegre olarak çalışan farklı olarak yüklenen Messenger uygulamasında, Facebook da arkadaş olduğunuz kişiler, telefon rehberinde kayıtlı numaralar ile arkadaş olabilirsiniz. Arkadaş olduğunuz kişilerle Facebook Messenger uygulamasında takma isim, takma ad veya lakap olarak ayrıca adlandırabilirsiniz.

Bazı kişileri takma isimlerle hatırlamak istiyor veya herhangi bir nedenle takma ad vermek istiyorsanız aşağıda adımlarla Facebook Messenger takma isim verebilirsiniz.

TAKMA AD NASIL VERİLİR FACEBOOK MESSENGER

  • Uygulama açıyoruz.
  • Kişiler
  • Takma isim ile adlandıracağınız kişiyi açınız.
  • Takma Adlar
  • Sohbet edeceğiniz kişiye bir takma isim verebilirsiniz.

Burada ayrıca kendinize de bir takma isim vererek o kişinin göreceği bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde karşılıklı sohbet için birer isimlendirme yapabilirsiniz. Ayrıca Facebook takma isimlere şekilde, süslü yazılar ekleyebilirsiniz. Bunun için ayrıca instagram profiline şekilli yazı yazma konumuzu inceleyerek aynısını Facebook Messenger uygulayabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu değişiklik de verdiğiniz takma ismi sadece siz görebilir, karşı taraf göremez.  Bu şekilde kişi isimlerini kişileştirme yapabilirsiniz.

Tavsiye Yazı: Facebook Yardım Destek Hattı

Bu konumuzda Facebook Messenger takma adlar nasıl verilir? Bununla ilgili yazımızı sizlerle paylaştık. Bu konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın