Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat puan gizleme

665 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda sizlerden gelen sorulara cevap vermeye devam ediyoruz. Soru-Cevap sayfamızdan sizlerden gelen sorulardan biri de Snapchat puanı nasıl gizlenir konusunda olmuştur. Bu merak edilen soruya yazımız içinden ulaşabilirsiniz.

Snapchat de puan durumunu kısaca bahsedecek olursak kullanıcıları teşvik etmek amaçlı olarak puan sistemi geliştirilmiştir. Snapchat’de ne kadar çok kullanırsanız o kadar puana sahip olacağınız için sizi kullanmaya teşvik etmektedir.

Buda diğer sosyal ağlara göre biraz daha avantajlı olarak görülmektedir. Diğer ağlarda kullanıma göre puanlama olmadığı için snapchat bu konuda öne çıkmaktadır.

Bazı kullanıcılar bu puan gizleme konusunda rahatsız olduklarını soru cevap sayfamızda belirtmişlerdir. Snapchat puanı gizleme diğer bir ayarı var mı? Bu puanlar gizlenebilir mi? Bununla ilgili olarak sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

SNAPCHAT PUANI GİZLEME

Snapchat ödüllendirme sistemi olan bu özelliği gizlemek gibi şuan bir durum söz konusu değildir. Puanlama, snapchat skorunu değiştiremez, silemezsiniz sadece gizlemek istediğiniz kişi arkadaşlıktan çıkarmanız gerekecektir.

Böylece sadece ve sadece arkadaşlıktan çıkardığınız kişi bu durumu göremez ama arkadaşlığınız, takip ettiğiniz ve sizi takip edenler puanlama, scor durumunu görecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Bazı blog sayfalarında şöyle gizlenir, böyle gizlenir diye birçok yazılar yazılmaktadır. Bu tamamen takipçi kasmak için yazılan yazılardır.

Tavsiye Yazı; Snapchat yardım ve deste hattı

Yukarıda konumuzda Snapchat ile ilgili sorularınızı sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer tüm snapchat konusunda sorularınız için yardım destek sayfamız üzerinden sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın