Sponsorlu Bağlantılar

Facebook canlı yayın süresi ne kadar

49 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki konularımızda instagram canlı yayın süresi ne kadar, ne kadardır konusunda sizlere bilgi vermeye çalışmıştık. Bu yazımızda ise Facebook da canlı yayın süresi ne kadar ile sınırlıdır konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Sosyal ağlarda yeni değişiklik, yeni güncellemeler ile birçok özelliği de beraberinde getirdi. Bu özellikler arasında en fazla kullanılan özellikler arasında canlı yayın yapma özelliği olarak sıklıkla kullanılan özellikte bir sınırın olup olmadığı akıllara soru işareti olarak gelmektedir.

Siz kullanıcılarımızdan tarafımıza sıklıkla sorulan sorulardan biri olan Facebook canlı yayın süresi kaç dakika, kaç saat gibi sorular sorulmaktadır.

Bizde bu konuda bildiklerimizi dile getirerek bu makaleyi hazırlamaya karar verdik. Şimdi lafı uzatmadan hemen konumuza dönelim.

FACEBOOK CANLI YAYIN YAPMA SINIRI

Geniş bant kullanılarak yapılan canlı yayınlarda daha önceden belirlen sınırın 90 dakika olduğu ve bu sürenin artık kaldıracağını bu nedenle belgesel çekenlerin, turizmcilerin, tatilde gezen veya herhangi bir nedenle canlı yapan kullanıcılar için sürenin artırılacağını belirtmek isteriz.

Kısa zamanda gelen güncellemeler ile sınırsız canlı yayın özelliği geleceğini Facebook yetkileri duyurmaktadır.

İnternetten bağlantınızın stabil çalışma şartlarına ve bağlantınız çektiği sürece Facebook da canlı yayın yapma özelliği sürekli açık kalacaktır. Bağlantınızın yavaş olması, zayıf olması nedeniyle canlı yayında kalma süreniz değişebilir.

TAVSİYE VİDEO:

Konumuzu özetlersek şuan için canlı yayın yapma zamanı sizin internetinize ve kullandığınız mobil internet kotanıza, şarjınıza göre değişkenlik sağlayacaktır.

Tavsiye Yazı: Facebook Sponsorlu Reklam Nasıl Verilir

Bu konumuzda Facebook canlı yayın süresi ne kadar, ne kadar canlı yayında kalınız gibi akıllara gelen sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın