Sponsorlu Bağlantılar

instagram canlı yayında kalma süresi ne kadar

201 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram canlı yayın süresi ne kadar devam eder, kaç saat canlı yayında kalabilirsiniz? Bunu merak eden kullanıcılara cevaplar vermeye çalışacağız.

Yakın zamanda gelen güncellemeler ile instagram da canlı yayın özelliğinin geldiği kullananlar bilmektedir. Canlı yayın kullanıcıların etkileşimini sağlamak, tetiklemek amaçlı olarak ve aynı zamanda kullanıcı potansiyeli artırmak için gelmektedir.

İnstagram da canlı yayına geçtiğinizde kullanıcılara bir bildirim giderek canlı yayının başlatıldığını ve kaçırılmamasını bildirmektedir. Bazı kullanıcıların dikkatini çekmiş olmalıdır ki instagram canlı yayın süresi ne kadar ne kadar süre canlı yayında kalınabilir gibi birçok soruyu tarafımıza instagram y ardım ve destek hattı üzerinden sorulmaktadır.

Bizde bu konumuzda instagram canlı yayın akışı süresi hakkında birkaç deneyim yaşayan kullanıcılar tarafından dile getirilen süreyi sizlerle paylaşacağız.

İNSTAGRAM CANLI YAYIN SÜRESİ

instagram da canlı yayın başlatmak için sol köşede hikâye bölümü üzerinden canlı yayın sekmesi üzerinden başlatabilirsiniz. Bu sürede instagram canlı yayında kalma süresi 1 saat kadar sürmektedir. Bu zaman da canlı yayınlarda bağlantı kopması, düşmesi filan olmaktadır. Fakat bu sizin internet bağlantınızla alakalıdır.

1 saat süreyle instagram canlı yayını yapabilirsiniz ardından bağlantı bittiğinde tekrar canlı yayına geçebilirsiniz. Sürekli hiç bitirmeden bu süre 1 saat kadar diyebiliriz. Sürenin bitiminden sonra tekrar canlı yayına geçebilirsiniz.

Bu konumuzda instagram da canlı yayın yapma süresi ne kadar, kaç saat, kaç dakika sürmekte bu sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altıda yorumlar sekmesinden veya instagram destek hattı sayfamız üzerinden sorunlarınızı, sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın