Sponsorlu Bağlantılar

ps4 kullanıcı silme

119 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda PlayStation 4 kullanıcı silme işleminin nasıl yapılacağına dair ipuçları vereceğiz.

Sistemde farklı kullanıcı ekleme özelliğini olduğu gibi bu eklediğiniz kullanıcıları, tekrar silebilirsiniz de bizde bu kullanıcılar nasıl silinir? Bunu sizlere adım adım anlatacağız.

Bizde aşağıda sizlere adım adım takip ederek bu işlemin nasıl yapılacağına dair bilgiler vereceğiz. Bunun için hemen konumuzu fazla uzatmadan anlatmaya geçelim.

PS4 KULLANICI SİLME

Diğer kullanıcıları listeden silmek için Birincil Kullanıcı ile giriş yapıyoruz > Ayarlar > Giriş Ayarları > Kullanıcı Yönetimi > Kullanıcı Sil

Yukarıda adımlarla PS4 kullanıcı kaldırmak için kullanabilirsiniz. Bu işlem sonrasında kullanıcıların düzgün bir şekilde kaldırılmış mı kontrol etmek için tekrar çıkış yaptıktan sonra tekrar giriş yaparak kontrol ediniz.

Bu konumuzda ps4 arkadaş silme işleminin nasıl yapılacağına dair sizlerden soru & cevap sayfamızdan tarafımıza gönderilen sorulara cevaplar vermeye çalıştık.

TAVSİYE VİDEO

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden veya soru sor sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın