Sponsorlu Bağlantılar

Ev’deki Bilgisayara nasıl Bağlanırım ?

2.355 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , bir takipçim tarafın’dan gönderilen sorudan birini buradan cevaplamak istiyorum. işyerinde pc’den , evimdeki bilgisayarıma nasıl bağlanırım ? sorusu üzerine cevap yazmak istiyorum.

daha önceden yazdığım konuda uzaktan bağlantı programları hakkında daha önce bilgi vermiştim. Bununla ilili olarak piyasada en çok kullanılan uzak masaüstü bağlantı programları teamviewer , ammyy admin gibi programlardır. Bu programlar ücretsiz olarak belirli bir süre kullanımına kadar izin vermekte daha sonra bağlantılar kopma yapmaktadır.

Bunun dışında en sağlıklı olarak ve ücretsiz , sınırsız bir şekilde kullanabileceğiniz uzak masaüstü bağlantı programı RDP ( Remote Desktop Protokol ) uygulamasıdır. Bu program olarak windows üzerinde default olarak gelmektedir. Bununla ilgili olarak rdp nasıl kullanılır ? konusu için daha önceden bunu da anlatmıştım.

Bunun için modem üzerinden 3389 portunu açmanız gerekecek ve dışarıdan gelen bağlantı evinizdeki iç ip adresine yönlendirme yaparak daha sağlam ve sağlıklı bir bağlantı yapabilirsiniz.

Arama Tag & Etiket ;

evdeki bilgisayara bağlanma , işyerindeki bilgisayara bağlanma , uzaktaki bilgisayara bağlanma , bilgisayara uzaktan nasıl bağlanırım

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın