Sponsorlu Bağlantılar

iphone rehber yedekleme

728 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kullandığınız iphone cihazlarında telefon rehberini yedeklemek öyle kolay bir şey değildir. Bunun için telefon rehberini yedeklemek ve geri yüklemek için iTunes Programı kullanarak rehberinizdeki kişi listesini microsoft outlook kişiler listesine kayıt eder ayrıca buradan istediğinizde geri kişi listesini yükleyebilirsiniz.

Bununla birlikte icloud ile ayrıca bulut teknolojisi ile kişilerin yedeğini alabilir tekrar buradan geri iphone yükleme imkanı sağlamaktadır. Bunun dışında kullanacağınız uygulama olarak mcbackup kullanarak 1000 kişiye kadar kişinin yedeğini alarak ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Program .csv uzantısı ile telefon rehberi kayıt edecek ve istediğiniz mail adresine gönderme imkanı da sağlamaktadır. Copy my Data ile’de iphone cihazlardan , Android cihazlara’da rehber , resimlerinizi , wifi bağlantısı ile gönderebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

iphone kişi yedekleme , iphone telefon rehberi yedekleme , apple kişi backup alma , kişileri yedekleme , nasıl yedek alınır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın