Sponsorlu Bağlantılar

Ersağ Ürünleri Kocaeli Bölge Sorumlusu

624 views
Sponsorlu Bağlantılar

Ersağ Ürünleri Kocaeli Bölge Sorumlusu uzun araştırmalardan sonra bitkiden gelen sağlık adı olarak adlandırdığımız dünyanın en büyük uzmanlarınında kabul ettiği bitkileri ele alarak sadece bitkileri kullanarak gıda takviyelerini üretmiştir. 

Ersağ organik ürünleri Türkiye’de üreterek tüm dünyaya açılmış bir projenin hayata geçirilmesinden oluşmuştur. Helal sertifikalarımız olsun ISO9001 olsun tüm gerekli koşullara sahip olarak hizmet verilmektedir. Bitkilerimiz ise GİNKGO BİLOBA , GİNSENG , KARNIYARIK OTU , SARI KANTARON Bitkilerin özeliklerine baktığımızda büyük eksiğimiz olan yarınlarımızı da tedavi ettiği görmekteyiz.yine ersağ farkını belli etti. Diğer gıda takviyeleri gibi dolgu maddesi kullanılmadan sadece sadece bitkinin kendisi ve bitki kapsülü üreterek gıda takviyelerinde en iyisi en kalitelisini üretmiştir. Diğer gıda takviyeleri ile arasındaki fark şununla bilinmekte diğer firmalar gıda takviyelerinde  içerik olarak %20 ham madde bitki kullanırken kalan kısmını dolgu maddesi ile tamamlamışlardır Ersağ ise %76,7 bitkinin tamamını kullanarak geriye kalan kısmı ise bitki kapsülü   % 23,3 ile birlikte bakıldığında kapsül,bitki ile gıda takviyesi üretmiştir. 

Kaynak : http://www.ersagkocaeli.com

 Arama Tags & Etiket ;

ersağ kocaeli

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın