Sponsorlu Bağlantılar

Avcılar Pro Tesisatçı Hizmetleri

704 views
Sponsorlu Bağlantılar

Avcılar pro tesisatçı hizmetleri merkezi sistem petek temizliği için faturanın daha fazla kabarmaması yani doğal gaz masraflarından biraz daha az yakıt tüketmeniz için isterseniz apartmandaki tüm peteklere bakım yapabilir. Bunu ayrıca tek tek isteyen daireler içinde uygulayabiliriz. Yani bir dairede sırf kombi yok diye temizlenemez gibi bir problem ortaya çıkmıyor. Tam aksine havlupan girişleri ile bile olur.

Avcılar tıkanıklık açma her petekte ısı performansının her zaman maksimuma çıkması gerektiğini vaat etmez. Demir döküm sistemleri bilirsiniz. Sert metalden üretilir ve dışarıya ısıyı kolayca veremez. Elinizi değdirdiğinizde petek cayır cayır yanıyorsa bilin ki aşırı bir kömür kullanılmış anlamına gelecektir. Halbuki içinde tam bir temizlik yapılsa ve ardından tekrar yakılacak olsa biraz daha az yakıt harcanması yeterlidir. Bu bir tasarruf örneğidir. Otel, hastane binaları veya apartman daireleri olsun oradaki tüm peteklerin “akıllı sistem” ile oluşturulmuş olanları yer alıyorsa işte en maksimuma yakın ısıyı bu binalar zaten almaya başlayacaktır.

Avcılar pro tesisatçı tek bir kazandan ısıtılan tüm bina tiplerinde eğer bu yazdığımız ısıtma sisteminin temizlenmesi yeterince iyi yapılmadığı taktirde verimin düşebileceğini hatırlatmak ister. Sebepleri arsında kireç gibi tabakaların kazan içinde ve özellikle daha fazlası bile ana kolon borulara yakın bölgede birikme yapabileceğidir. Eğer ki kazan deposunun bulunduğu bölgede bir de alev ve su gibi iki özel alan arasında birde kireç sıkıştırılmış ise biraz daha geç iletkenliğin yaşanabileceğini unutmayınız. Siz en iyisi tüm eksikliklerin giderilmesi için bizleri arayınız.

Kaynak : http://www.protesisatci.com

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın