Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Cihazlarla Su Kaçağı Bulma

296 views
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel cihazlarla su kaçağı bulma çalışmalarımızda her zaman neyi tam olarak yaparsak daha çok verim alırız sorusunu kendimize sormuşuzdur. Sürekli yeni teknolojileri takip ederek gerekli ise onları da kullanım alanlarımıza eklemeyi ihmal etmiyoruz.

Bağcılar su kaçağı tespiti her zaman yerinde ve mantıklı kararlar alınarak yapılmakla birlikte kesinlikle ekstradan maddi kayıp oluşmamasına dikkat ediyoruz. Örneğin batarya türünüz ankastre ise ara musluğu ile olan bölmesinde sızıntı olabilir. Bu iki mekanizma arasındaki esnek yapıdaki hortumdan bir miktar su gelebilir. Önüne geçmek ve özellikle bir an önce düzelmesini istiyorsanız sizlerden istediğimiz vanaları kesmenizdir. Ayrıca bu hortumu her zaman göremeyebilirsiniz ve duvar ıslaklığı şeklindeki durumları hafife almayın ve bizleri arayın. Biz bu problemin nedenini bulmak için 3 tane ihtimal arasında kararımızı vereceğiz. Zaten bunların haricindeki birkaç tane ekstra olasılık çıkabilir. Örneğin hortumdaki katlanma, delinme ve conta eskimesi şeklinde yazabiliriz. Belki dıştan müdahale ile yanlışlıkla delinebilir. Belki içinden geçen parçalar bunu yapabilir. Temiz su hattı olduğu için kireçlenmeden dolayı bir seviyeden sonra hortum sızdırabilir. En garantili yol hortumu birebir değiştirmek ve contalarında yenisini takmaktır. Bunların haricinde sızdırmaya neden olan faktörleri de bulursak elemanlarımız hemen müdahale edeceklerdir.

Profesyonel cihazlarla su kaçağı bulma ve su kaçağı tespiti ile asla her su sesinin orada sızıntı olamayacağını yazmak istiyoruz. Amatör firmalar en çok burada yanılıyor. Biz ise ek cihazları da kullanarak tam boru çıkış yerindeki kısmı keşfediyoruz.

 Kaynak : http://istanbulsukacagibulma.com

 Arama Tags & Etiket ;

su kaçağı tespiti , su kaçağı bulma , tesisat kaçağı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın