Sponsorlu Bağlantılar

Adsense Hesap Ban Sorgulama

1.048 views
Sponsorlu Bağlantılar

Adsense Google tarafın’dan geliştirilmiş , Reklam verenler tarafından Reklamları , Yayıncı olarak sitelerinde yayınlamak sureti ile video Adesense gibi özellikleri bulunan bir reklamlardan para kazanma özelliğidir.

Böylece olunca web sitesi olanlar için bir kazanç yoludur. Bu işleyiş Adsense üye olmakla başlar ve buradan alınan paylaşım kodlarını sitelerinize Adsense politikasına göre yapıştırarak reklamları yayınlamak ile başlar.

Google bu Adsense kodlarını yapıştırmak ve yayınlamak ile her iş bitmiyor ve devamlı Boot yollayarak sitenizi kontrol altında tutmaktadır. Belirli kriterleri açtığınızda veya uymadığınızda Size her an Ban altına alabilir.

Site ve blog sayfalarında kurallara uymadığınızda Adsense reklamları yayınlanmaz , Siteniz aramalarda sonlarda yer alabilir.

adsense ban kontrol

Adsense Ban Sebepleri

ilk başta kendi reklam kodlarına tıklamanız kesinlikte ban sebebidir.

Reklam Kodlarını pop-up açılır sayfalara yerleştirmek

Site içeriği ile ilgili olmayan anahtar kelimeler kullanmak

Sitenize gelen ziyaretçilere reklam tıklamaları için teşvik etmek

Aynı ip adresi ve mac adresi ile reklamlar çok tıklamak

aşırı fazla anahtar kelime kullanmak

Reklam Kodlarını yasaklı sitelere koymak ( warez gibi )

Bir sayfa’da reklam yayınlama sayısını geçme

Bunlar belli başlı ban nedenleridir. bu biraz daha fazla olduğu için burada belli başlı olanları yazdım. Şimdi Sitenizin Banlı olup olmadığını nasıl anlarsınız .

Adsense ban kontrol

Bunun için ‘https://wmaraci.com/google-ban-kontrol’ adresini kullanarak Adsense ban sorgulama yapabilirsiniz. Siteniz veya blog sayfanızın banlı olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

adsense ban check , adsense ban kontrol , google ban kontrol

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın