Sponsorlu Bağlantılar

e-Nabız ile Sağlık Geçmişinizi Öğrenin

510 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bundan sonra doktora gittiğiniz’de artık eski reçetelerinizi , eski röntgen filim’lerinizi götürmeye gerek kalmayacak , Sağlık Bakanlığının yeni geliştirdiği e-Nabız uygulaması ile 01 OCAK 2015 Tarihi itibari ile sağlık kuruluşlarından hizmet aldığınız  geçmişte yaşadığınız hastalıklar var ise alerji bilgileriniz , eski reçeteler , Tahlil Sonuçları , Röntgen ve almış olduğunuz Raporları artık muayene olduğunuz Doktorlar https://enabiz.gov.tr/Giris.aspx adresinden görebilecekler  böylece sizin elinizde götürmenize gerek kalmayacak .

E-nabız hizmetinde bir demo örneği görerek nasıl çalıştığını görebilirsiniz. e-nabız hizmetinden yararlana bilmek için e-devlet üzerinden giriş yapabilir veya nabiz.gov.tr üzerinden giriş yapabiliyorsunuz. E-devlet şifreniz yok ise Aile Hekiminizden isteyebilirsiniz.

Gelen Arama Tags – Etiketler ;

e-nabiz nedir , e-nabiz şifresi , e-nabiz nasıl alınır , eski röntgen filim , eski tahlil sonuçlarına ulaşma , eski sağlık raporu , eski sağlık sorunları , sağlıklı yaşam , e-nabiz ne işe yarar , e-devlet

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın