Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp’da Kişi Nasıl Eklenir?

3.430 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Whatsapp yeni bir telefon numarası ile kişi ( kullanıcı ) nasıl Eklenir , bununla ilgili olarak sizlerden gelen sorulara göre cevaplamaya çalışacağım. Dünyaca popüler bir uygulama olan Whatsapp artık bundan sonra sesli arama özelliğinin’de gelmesi ile herkesçe kullanılır hale geldi . Gezdiğim sosyal ağ üzerinde ürün tanıtımı ve satışı yapan üyelerin profillerinde gördüğüm için örnek olarak vermek istiyorum , instagram’da ürün tanıtımı ve satışı için Whatsapp kullanılıyor , Whatsapp kullanmak için profil’de Whatsapp : 0531 123456 gibi numaralar görebilirsiniz .

WHATSAPP KİŞİ EKLEME ;

Şimdi gelelim böyle bir durumda Whatsapp kişi nasıl eklenir bununla ilgili olarak kısa paylaşımda bulunuyum. Whatsapp değişik olarak iki yol ile telefon numarası ekleyebiliyoruz.

1-Adım : Ekleyeceğiniz Numarası cihazınızın İphone veya Android telefonlarınızın kişi rehberine kayıt ettiğinizde , Whatsapp kişiler listesine otomatik eklemiş oluyorsunuz böylece bu kişi ile iletişime geçebilirsiniz. Yalınız bir durum söz konusu bu kişiyi rehberinizde bulunmasını istemiyor iseniz o zaman durum başka hemen aşağıdaki ikinci adıma geçelim.

2-Adım ; benim kullandığım telefon iphone olduğu için buradan örnek vererek açıklayacağım , diğer cihazlarda uygulama metodu aynıdır.

Uygulamayı açıyoruz uygulama > kişiler yazan menüye giriyoruz.

whatsapp kişiler

Kişiler bölümünde + işaretli olan yere basıyoruz örnek resimde işaretli görünen bölümde olduğu gibi buraya basınca ;

whatsapp kişi nasıl eklenir

 

Buraya Ad , Soyad  var ise şirket bilgilerini ve + Telefon Ekle bölümüne numarayı yazıyoruz ve Bitti yazan kısma basarak Whatsapp kişilerine kayıt ediyoruz. Böylece Whatsapp üzerinden bu kişiler ile irtibata geçebiliriz. Eğer Whatsapp ‘de istemediğiniz Kişileri Engellemek istiyor iseniz . Whatsapp Kişi Nasıl Engellenir?  konusunu inceye bilirsiniz.

Google Gelen Tag – Etiket Aramaları ;

whatsapp kişi nasıl eklenir , whatsapp android cihaza kişi ekleme , whatsapp iphone kişi ekle , Nasıl Kişi Eklenir ,

whatsapp nasıl kişi eklerim

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın