Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] SalePlus Eklentisi Nasıl Kaldırılır?

332 views
Sponsorlu Bağlantılar

Genelde Google Chrome kullananların canını yakan eklenti virüsleri ve yönlendirme sayfaları oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bu gibi tarayıcı eklenti virüsleri ve sahte arama motorları Hijacker kaldırmak biraz zahmetlidir. Bu tarayıcı eklenti virüslerin başında easytab ve buna benzer SalePlus Eklentileri gelmektedir . Saleplus eklentisi web browser kullanmaya başlatıkca sağında solunda reklam göstermeye başlar bu durum konu başında dediğim gibi belli bir süre son göz estetiğini bozar ve sıkılmaya başlarsınız. Şimdi konumuza gelince Saleplus plung-ins eklentilerini nasıl sileceğiniz hakkında bilgi vereceğim.

Bunun için sizlere daha önceden Hazırlamış olduğum Chrome Eklenti Virüs Silme hakkında hazırladığım sayfaya yönlendireceğim burada konu başlıklarını takip ederek Saleplus eklentisini rahatlıkla silebilirsiniz.

 

Gelen Arama Tags – Eklentileri ;

saleplus eklentisi nasıl silinir , saleplus eklentisini kaldırma , saleplus eklentisinden kurtulma , saleplus nasıl silinir , saleplus eklenti  , remove saleplus , saleplus plungin

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın