Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Realtek PCIE fe familiy Controller Hatası

7.019 views
Sponsorlu Bağlantılar

İsim: Muhammed

Soru Gönder: Benim bilgisayarım açılmıyor ekranı açtığımda Realtek PCIE fe familiy controller vs hata veriyor ne yapabilirim.

Cevap : Merhaba Muhammed Bey , Realtek PCIE fe familiy Controller error sorunu genelde kod 31 , kod 39 ve Kod 10 gibi hatalar içerebilir. Bu hataların kaynakları genelde aynıdır yani sürücü yanlış yüklenmiştir veya eksik dosyalardan kaynaklı olarak size bu hatayı vermektedir. Genelde Windows 10 ve Windows 8 işletim sistemlerinin yeni olması ve sürücülerin uyumsuzluğu’da buna neden olabilir .

Şimdi gelelim Realtek PCIE fe familiy Controller sorunu nasıl çözülür? bununla ilgili olarak aşağıdaki adımları takip ederek çözüme ulaşmaya çalışalım.

Realtek PCIE fe familiy Controller Nasıl Çözülür ?

optik sürücü devre dışı nasıl bırakılır

Windows Tuşu+R ile çalıştır penceresini açalım bu komut penceresine devmgmt.msc komutunu yazınız ve aygıt yöneticisini açınız. Realtek PCIE kartınızın üzerine gelerek sürücü yazılımı güncelleştirin diyerek yeni sürücüyü İnternet üzerinden aratın.

Diğer Bir çözüm yolu ise Denetim Masası > Sorun Giderme >>Tümünü Görüntüle >> Donanım ve Aygıtlar >> burada sorunları gidermek için ileri diyoruz. Burada sorunlu aygıtlar var ise sorun gider diyerek düzeltme başlıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüm} Realtek PCIE fe familiy Controller Hatası (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın