Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Google Chrome installer çalışmayı durdurdu

1.073 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Serkan

Soru Gönder : Merhaba ben Google Chrome bir türlü kuramadım ,”Google Chrome İnstaller Çalışmayı Durdurdu” hatası almaktayım nasıl çözerim şimdiden teşekkürler.

google chrome installer çalışmayı durdurdu

 

Cevap : Merhabalar bu sorunu biraz araştırmalarına göre çözüm yolunu size sunacağım. Bu hata genelde Google Chrome iş dosyalarının bozulmuş olmasından kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Eksik veya bozuk dosyaların yüklenmesi nedeni ile bu sorun alına bilir .

Video Anlatım : 

Win + R çalıştır penceresini açıyoruz ve regedit komutu yazarak kayıt defteri düzenleyiciye giriyoruz. Burada aşağıdaki kayıt girdilerinin adımları takip ederek Google yazan klasörleri siliyoruz.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE \Google\

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE \Google\

Yukarıda kırmızı renkli klasörleri siliyoruz. Bunu ayrıntılı olarak video bir şekilde anlatacağım. Daha bilgisayarda eski regedit dosyalarını temizlemek için AdwCleaner Programı ile bilgisayarınızda kalıntıları temizleyiniz.

Son olarak “HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Google”  adresindeki Google klasörünü temizleyin ve Bilgisayarınızı yeniden başlatarak tekrar kurmaya çalışınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın