Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Özel Dosyalar Virüsü Nasıl Temizlenir ?

5.249 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar’da yerel harddisk içerisine kendiliğinden Özel Dosyalar adıyla eski klasör şeklinde virüs bulaşan ve bilgisayar içerinde bulunan tüm disk içerisinde yer alan baş belası virüs nasıl silinir ? bununla ilgili olarak bilgi vermeye çalışacağım.

Bilgisayarın sabit diskinde , harici disklerde , flash – usb belleklerinde içerisinde oluşan özel dosyalar.exe virüslü klasörünü temizlemek için üçüncü parti yazılımlara ihtiyaç olacaktır. bunun için ilk kullanacağımız programlar ile sırası ile bilgisayarınızı güvenli mod alıp tarayınız.

>> Bilgisayar Güvenli Mod Nasıl Alınır Bilmeyenler için Hemen Öğren.!! << 

özel dosyalar virüsünü kaldırmak için kullanacağımız programları teker teker deneyebilirsiniz , birisi silerse diğerlerini yüklemeye veya kullanmaya gerek kalmayabilir.

özel dosyalar virüs

ComboFix ;  Bu program basit bir arayüz ile kullanılır , çoğu virüsü rahatlıkla silerek bilgisayarınızı rahatlatır. Bunun için ComboFix İndir ve kullanımı için daha önceden yazdığım makaleyi inceleyebilirsiniz.

Dr.Web CureIT ; bu programda genel olarak bilgisayara bulaşan virüsleri silmek için kullanılır ayrıca zararlı yazılımları temizleyen ve ücretsiz kullanılan bir programdır. Sizde bunun deneyerek bu virüs dosyasından kurtulmuş olabilirsiniz.

Avast ; Etkin virüs temizliğinde kullanılan Antivirüs programlarından biri olan avast ile bilgisayara bulaşan virüsleri silebilirsiniz. Bunun için bu programın Demo yani ücretsiz olanını indirin ve virüs temizliğinde kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bilgisayarınızda mutlaka Antivirüs programları kullanın , Lisanslı yazılımlar mutlaka önemlidir. İnternet üzerinden indirdiğiniz ücretsiz Antivirüs yazılımları birer virüs olma tehlikesi vardır. Onun için Lisanslı Ürünler kullanın .

Antivirüs Tavsiye ve Öneriler için Hemen Oku..!

Arama Tags & Etiket ;

Özel Dosyalar virüsü , Özel Dosyalar.exe virüsü temizleme , Özel Dosyalar nasıl temizlenir , Özel Dosyalar Klasör virüsü , Özel Dosyalar virüsünden kurtulma , Özel Dosyalar temizleme , özel dosyalar uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın