Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Güvenli Mod kolay şekilde açma

1.372 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 işletim sistemi biraz görünümde karışık olarak gelebilir. Windows 8 işletim sistemini kullandıkça bu kadar zor olmadığını kullandıkça öğreneceksinizdir. Güvenli Mod ( Güvenli Kip ) Nedir ? bununla ilgili olarak bilgi vermek istiyorum. Bilgisayarımızın Sistem dosyaları dışında kalan programları açmadan sınırlı şekilde çalıştırmaya yarayan sistem kurtarmasıdır. Önceki Sistemlere göre Açılışta F8 tuş yardımı ile güvenli Mod ile açabiliyorduk.

WİNDOWS 8 GÜVENLİ MOD İLE AÇMA

Windows 8 işletim sistemlerinde ise Güvenli Mod ile açmak biraz farklıdır. Peki bunu Nasıl Açabiliriz. Sizler için hazırladığım video birlikte kısa olarak da bilgi vermek istiyorum.

Windows Sağ Kenarının altına Gelerek Menüyü Açıyoruz.  Ayarlar > Güç > Shift Tuşu ile Birlikte + Yeniden Başlat > Sorun Gider > Gelişmiş Seçenek > Başlangıç ayarı > Yeniden Başlat diyoruz . > Açılan Menüde 4 yada F4 tuşuna basıyoruz.

Arama Tags & Etiket;

güvenli mod açma Window 8 , win 8 güvenli mod açma, güvenli mod nasıl açılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın