Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Yandex Nasıl Kaldırılır?

1.168 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda Yandex ile ilgili bir çok formlarda okuduğum kadarıyla Yandex den şikayet var kullanıp bilgisayarın kaldırmak isteyenler azımsanmayacak kadar az değil bir çok kişi Yandex kaldırılmasında zorluk çekmekte  ben de buna kayıtsız kalamazdım :) sizler için bir video hazırladım bu yazıyı yazarken hala Yandex kullanmaktayım. Bakalım ben ne kadar sabır edeceğim çünkü şuan Yandex sıkıntılı sayfaların çoğunda siyah ekran geliyor ve Stabil çalışmıyor neyse şimdi sizler için hazırladığım Yandex Nasıl kaldırılır bu video ile izleyebilirsiniz.

Bu video ‘da tarayıcılara reset atıyorum reset atarken unutmamanız gereken bir not unutmayınız !! yer imlerinizin bir yedeğini mutlaka alınız  tarayıcılar ilk kurduğunuz günkü gibi oluyor unutmayın.

Tarayıcıların Nasıl  Sıfırlandığı Hakkında Bilgileri Aşağıdan Bulabilirsiniz.

 
Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

yukarıdaki adımları yaptıktan sonra yandex kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yandex kaldırma konusunda sizinde sorularınız olursa yorumlar bölümünden sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın