Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 internet explorer simgesi kayboldu

855 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda Windows 8 işletim sistemi kullananlar için bir çok hatayı da beraberinde geri getirdi. Bu hatalar Windows 8 güncellemeleri ile telafi edilip düzeltilmekte bununla birlikte bilgisayarınıza yüklediğiniz yeni programlar ile tarayıcıların ve bununla birlikte bir çok ayarı da değiştirmekte bilgisayarımızda kullandığımız Explorer tarayıcı bunlardan etkilenen programlarda birisidir. Sizlerden gelen ve genel hata aramalarında göze çarpan Windows Explorer hatalarının başında gelen Explorer kaybolmasıdır.

Windows 8 i. Explorer Simgesini Geri Getirme ;

İnternet Explorer bilgisayarımızda yüklü olabilir ama dediğim gibi bilgisayarınıza yüklediğiniz bir program ile genelde virüslü programlar sayesinde yapıları  etkilenir ve kendiliğinden kaldırılmış gibi kaybolur.

Peki İnternet Explorer kendiliğinden kayboldu ise ve program ekle / kaldır da görünmüyor siz yeniden yüklemeye çalıştığınızda bilgisayarınızda yüklü diyerek yüklemiyor ise ne yapmanız gerekir ?
Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Bunun için ; Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır > Windows Özellikleri Aç / Kapat > buradan Tekrar İnternet Explorer ayarlarını aktif ederek ( Açarak ) bu ayarı geri getire bilirsiniz.

Tarayıcılarımızı yeniden Bir fabrika ayarı ile bura da bulunan Hijacker temizlemiş de oluruz. bunun için Explorer Tarayıcısını nasıl Geri Yükleriz bunun hakkında aşağıdaki konu başlığını ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın