Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} Windows 10 “Yazıcı Yüklenemedi” Hatası

1.626 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Nevzat

Soru Gönder : Merhaba , Benim Windows 10 işletim sistemi bilgisayarım var , ben buna bir türlü Canon Pixma Mg4150 model yazıcı mı yükleyemedim normalde sürücülerini kendisi yüklerdi ama şuan yükleyemedim yardımcı olur musunuz ?

windows 10 yazıcı yükleme sorunu ;

yazıcı hatası

Cevap : Merhabalar , Nevzat Bey , normalde sürücüleri kendi bulup yüklemesi gerekmektedir. Eğer sürücüleri bulup yüklenemedi ise yada eksik sürücü yüklendi ise ilk önce yapmamız gereken şey ilk önce eski yüklü sürücüleri kaldırmamız olacaktır. Eski Sürücü Nasıl Kaldırılır konusunu hemen buradan inceleye bilirsiniz.

Eğer Cd / Dvd var ise bununla sürücüleri manuel olarak el ile yükleyebilirsiniz. Elden aldığınız bir yazıcı ise bunun için yazıcı marka ve modeline göre resmi web sitesine girerek işletim sisteminize uygun yazıcı sürücüleri indirip kurulumunu yapabilirsiniz. Bilgisayarınızı yeniden başlatarak tekrar denemenizde fayda vardır. Ayrıca Canon yazıcılar için MP Navigator EX programını indirebilir ve kullana bilirsiniz.

 

Bilgisayar’a Yazıcı Nasıl Bağlanır  

Arama Tags & Etiket ;

yazıcı sürücüsü yüklenemedi erişim engellendi , yazıcı sürücüsü yüklenemedi işlem tamamlanamadı , yazıcı sürücüsü yüklenemedi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın