Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Bandwidth limit reached hatası

786 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar üzerinde tarayıcınızda bir sayfa’ya girmeye çalıştığınız da “Bandwidth limit reached” sorunu yaşıyorsunuz ? Bu sorun & hata girmeye çalıştığınız sayfa’da bandwidth açımı olduğu için sayfanın görüntülenmemesi ile sonuçların ve sayfa açılmaz.

bandwidth nedir

Bandwith kısaca hemen söyle açıklamak gerekirse , kullanmış olduğunuz İnterneti iki şeritli yol olarak düşünelim. bu yol’dan geçen araçların ihtiyacını karşılıyor yol akışkan halde ilerliyor trafik yoğunluğunda tıkanıyor ise bandwidth yetmiyor olacak bunun için üçüncü bir şerit ihtiyaç olacaktır. yani yol şeridi ne kadar fazla ise trafik o kadar akışkan olur , internet’de öyle bandwith ne kadar geniş olursa internet o kadar hızlı olacaktır.

Bandwidth limit reached hatası girdiğiniz Bandwidth yetersiz olduğundan , kısıtlı olduğundan kaynaklıdır. nasıl çözülür? eğer hotspot shield gibi vpn bağlantı eklentileri kullanıyor iseniz , ücretli bir vpn bağlantı kuralı uygulayın. Vps geçebilirsiniz.

Servis sağlayıcı olarak verilen limiti doldurmuş olacağınız için başka bir servis veya ücretli servisleri kullanmanızı tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın