Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} W32/Autorun.worm.ev nasıl silinir?

1.130 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza yerleşen W32/Autorun.worm.ev virüsü genel olarak , e-postalar’dan , crackli dosyalardan , Virüslü kod bulunduran İnternet sitelerinden veya ücretsiz olarak yüklediğiniz programlar aracılığı ile bulaşırlar. Genel bilgisayarımızın kayıt Defteri girdilerini etkiler ve autorun.inf gibi solucan virüsleri olarak görünecektir.

W32/Autorun.worm.ev nasıl kaldırılır ?

Bu virüslü dosyayı silmek için Microsoft Safety Scanner programı bilgisayarımıza yüklüyoruz ve Bilgisayarımızı Güvenli Mod  açarak bu program ile taratıyoruz.

 Microsoft Safeyt Scanner Nasıl Kullanılır ?

Bilgisayarımızı bu program ile taratık’dan sonra bilgisayarımızın kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizlemek için ise AdwCleaner Programı kullanacağız . Bu program bilgisayardaki zararlı kodları ve girdileri silecek bununla ilgili detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz. 

Bilgisayarımızı Bu program ile tarattık’dan sonra bilgisayarımızda silinen dosyalar hakkında size bir detaylı rapor verecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın