Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} FakeAlertAVSoft virus nasıl silinir?

630 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza bulaşan  FakeAlertAVSoft Virusu usb bellek , crackli dosyalar , e-posta yolu ile veya bilgisayarımıza yüklediğimiz ücretsiz programlar aracılığı ile veya Zararlı kod içeren Viruslu siteler aracılığı ile bulaşır. Turuva virüsü olan ve sahte uyarılar verir Size bir antivirüs yazılımı almak için uyarılar verir size buna ödeme yaparsanız boşa para vermiş olursunuz.

Bilgisayarımızdan Bu yazılımı kaldırmak için çeşitli yollar vardır .

FakeAlertAVSoft virüsü bilgisayarımızdan kaldırmak için Microsoft Safeyt Scanner programını ihtiyacımız vardır. Bunun için bu konuya buradan ulaşabilirsiniz. bilgisayarınıza bu programı yüklemek ve kullanmak ücretsizdir. 10 günlük bir süre içerisinde kullanabilirsiniz.

 

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ?

Bu program ile bilgisayarınızı güvenli Mod ile tarama yaparak bilgisayarınızdaki zararlı kodları siliniz. Daha sonra bilgisayarınızda Kayıt Defterindeki girdileri AdCleaner Programı ile bir taratınız bu program kayıt defterindeki zararlı kodları bulacak ve temizleyecektir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın