Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} us.wow.com yönlendirme sayfasını kaldırma

587 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını gasp eden bu browser hijacker  us.wow.com yönlendirme sayfası sizi tarayıcınızı her açtığınızda bu arama motorunu kullanmaya zorlar bu tarayıcı gasbı us.wow.com bilgisayarınıza İnternet üzerinden indirdiğiniz ücretsiz yazılımlar ile bulaşır.

Bu arama motoru zamanla bilgisayarımızın yavaşlamasına sebep olur . Bu tarayıcı gasbıus.wow.com nasıl silinir bunun hakkında iki farklı yol izleyeceğiz.

1-ADIM ;

us.wow.com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile us.wow.com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda Örnek Resimde olduğu gibi Hedef uzantılar bölümünde http://www.us.wow.com uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer Adım Tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. geçmiş olsun.

Google Arama Tags & Etiket ;

us.wow.com Nasıl Silinir ? , us.wow.com nasıl temizlenir , us.wow.com kaldırma , remove us.wow.com , us.wow.com virüs , us.wow.com yönlendirme sayfasından kurtulma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın