Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} search pile nasıl silinir?

395 views
Sponsorlu Bağlantılar

Search Pile Bilgisayarımıza ücretsiz yazılımları kurarken bulaşan ve genelde tarayıcıları etkileyen bir tarayıcı gasbı olarak bilinen hijackers dir. Bir virüs olarak’da görünen ve kaldırması genelde zor gibi gelse’de tarifleri bire bir yaptığınızda kolaylıkla kaldırılan bir virüs diyebiliriz. Search Pile Nasıl Kaldırılır? bunun için aşağıdaki yolları uygulayarak kolaylıkla temizleyebiliriz. Search Pile kurtulmak için hemen aşağıdaki adımları uygulayalım.

1-ADIM ;

Search Pile kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile Search Pile temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde ‘http://www.Search Pile’ uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın