Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} Oyun’da Renk Karışıklığı

1.789 views
Sponsorlu Bağlantılar

Oyun oynarken Renklerin bir birine karışması sorunu arada sırada başa gelen hatalardan biridir. Bu sorun genel olarak oyun oynayan veya programlarda renk karışıklığı olarak meydana gelir.Bilgisayarın fazla yüklenmesi veya ısınması ile ilgili olarak gelişen bu hata olarak gelmektedir. Renk karışıklığı , karmaşası nasıl çözülür bununla ilgili olarak aşağıdaki basit çözüm yollarını deneyerek uygulayalım.

Ekran Kartı sürücülerini güncelleyin bu durum çözüm yolu olarak az bir ihtimal ama yinede fayda vardır. DirectX son sürümünü yükleyin.

Daha sonra konu başında dediğim gibi ekran kartının ısınmasından olacağı için Grafik Kartı fanlarını temizleyiniz ve işlemcisi ile fan arasına termal macun sürüp ısınmasını engelleyin. Kasa içerisinde hava dolaşımını önem verin.

Son olarak Nvidia Ekran kartlarından sıklıkla yaşanan bu sorun , işletim sistemi üzerinde sürücülerin uyumsuzluğundan da yapabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın