Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp sürekli nasıl bedava kullanılır?

472 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Whatsapp kullanıcıları için süresiz olarak ücretsiz nasıl kullanılır bununla ilgili olarak ipucu vermek istiyorum. Whatsapp sms’e ücret ödemeden İnternet üzerinden sesli aramalar , text mesajlar , konum bilgisi , resim , video gibi media ürünlerini atabileceğiniz , bununla birlikte toplu mesaj atma özelliği ve grup kurarak sohbetler edeceğiniz son derece kullanışlı ve popüler bir mobil app uygulamadır.

Whatsapp cihazınıza ilk kurulduğunuz’da ücretsiz olarak kullanacağınız daha sonra bir yıl sonra ise ücret alınan bir uygulama olduğu için çoğu kullanıcının gözünü korkutmaya başlamıştır. O yüzden whatsapp kullananlar alternatif app lere veya whatsapp nasıl para ödemeden bedava kullanırız bunun yoluna bakmaktadırlar.

Peki whatsapp ücretsiz olarak bedava kullanmanın yolu var mı ? mutlaka bir yolu vardır bunun için ilk önce yapmanız gereken Whatsapp Sohbet Geçmişinizin bir yedeğini alın. Kısacası tüm verilerinizi yedekleyin ve bunu nasıl yapacaksınız ? sorusu için Whatsapp Sohbet Yedeği nasıl yedeklenir bu konuyu inceleyin.  Sohbet yedeğini aldık’dan sonra uygulamadan çıkın hesabınız silin ve Whatsapp yeniden cihazınıza yükleyin. Daha sonra size silinen mesajları geri getiriyim mi diye soracaktır siz bu sohbet mesajlarınızı geri alarak yeniden whatsapp kullanmaya başlaya bilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın