Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] offers.bycontext.com Nasıl Kaldırılır..?

412 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın tarayıcıları etkilen bu offers.bycontext.com bilgisayarımızdan AdwCleaner programı yardımı ile ve manuel kaldıracağız. Bu tarayıcı gasbı reklamlar ile can sıkmaya devam eder . offers.bycontext.com bilgisayarımıza genelde ücretsiz yazılımlar veya deneme yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcıların yapısını değiştirir ve sizi bu sayfalara yönlendirir.

Şimdi gelelim offers.bycontext.com nasıl kurtuluruz ? bunun için iki değişik yol ile deneme yapabiliriz bunlardan hangisi kolayınıza gelirse.

1-Adım ;

Bilgisayarımızın Kayıt defterini etkileyen offers.bycontext.com daha önceden  aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen uygulayarak kurtulabilirsiniz.

2-Adım ;

Konu Başında dediğimiz gibi Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı ile kaldıracağız. Bu program ile taratma işlemi yapmadan önce diğer çalışan programları kapatmakta fayda vardır.

bu program ile taratma yaptık dan sonra bilgisayarınız yeniden başlayacak ve size silinen dosyalar hakkında bir rapor verecektir.

adw

 

Daha sonra bilgisayarımızda yüklü olan tarayıcılar Mozilla-Explorer-yandex-explorer bunların özellikler bölümüne gireceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi Hedef kısmında http:// ile başlayan uzantıyı tüm tarayıcılardan kaldırıyoruz. Sağlam olması için tarayıcılarımızı resetleyerek fabrika ayarlarına geri getirebiliriz bunun hakkında konu başlıkları aşağıdadır

https://ademocut.com/internet-explorer-ayarlarini-sifirlama-nasil-yapilir/

https://ademocut.com/mozilla-firefox-tarayici-nerden-resetlenir/

https://ademocut.com/google-chrome-ayarlarini-pratik-sekilde-eski-haline-getirin/

Daha sonra tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlayarak sonlandıralım.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın