Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} network_failed hatası

717 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome’ye yeni bir eklenti kurmaya çalıştınız da network_failed hatası mı ? alıyor olabilirsiniz. Ne yaptıysanız bir türlü eklenti yükleyemiyorsunuz.

Peki network_failed hatası nasıl çözülür ? bununla ilgili olarak yüklemek istediğiniz eklenti – plugin rahatlıkla yüklemek için yapılması gereken adımları izleyerek sizde yapabilirsiniz.

Chrome Web Store üzerinden indirmek istediğiniz bir eklenti kurmak isterken ise an error has occurred hatası ile başlayarak devam eder. Şimdi bununla ilgili olarak çözüm yolu bulmaya çalışalım.

an error has occurred Hatası Nasıl Çözülür ?

* ilk önce tarayıcınızda yüklü eklentileri pasif hale getirelim. Bunun için Ayarlar > Diğer Araçlar > Uzantılar kısmından pasif ediniz.

* Adblock gibi eklentiler , Chrome Web Store üzerinden indirmek istediğiniz eklentileri yüklerken network_failed hatası verme ihtimali yüksektir.

* Bilgisayarda yüklü olan Antivirüs programları eklenti indirip yüklemeye engel teşkil edebilir , bu tür antivirüs yazılımlarını geçici olarak eklenti indirip kurulum yapana kadar geçici pasif edebilirsiniz.

network_failed hatası nasıl çözülür ?

*Bilgisayarınız da veya tarayıcınızda zararlı yazılımlar var ise network_failed sorunu yaşatabilir. Bunun için yapılması gereken “https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/” Chrome Temizleme aracını kullanabilirsiniz. Bu yazılımı indirin ve bilgisayarınızda çalıştırarak zararlı yazılımları temizlemeye yardımcı olacaktır.

Chrome Tarayıcınızı Fabrika Ayarlarına geri döndürün yani chrome sıfırlayın bunun için google chrome nasıl sıfırlanır konusunu inceleyin.

* Son Adımda Google Chrome bilgisayarınızdan kaldırın , arkasından bilgisayarınızda kalan google chrome kalıntılarını AdwCleaner programı ile temizleyin , kayıt defteri ve kayıt girdilerini silin . Sonra temiz bir google chrome kurulumu yapınız. >> AdwCleaner Programı İndir <<

Arama Tags & Etiket ;

network_failed nasıl çözülür , network_failed chrome , network_failed eklenti yüklenemiyor ,network_failed extensions , network_failed sorunu nasıl çözülür , network_failed windows 7, network_failed windows 10

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın