Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell | Avea | Vodefone sim kart kaydı yapılamadı

4.966 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda telefon sim kartlarında sim kart kaydı yapılamadı hatası ve çözümü ile ilgili olarak sorunlarını ele alacağım. sim kart kaydı yapılamadı sorunu neden kaynaklı olarak gelişmektedir ilk önce bununla ilgili olarak bilgi vermeye çalışacağım.

 

Sim kart kaydı yapılamadı Sorunu Kaynağı

telefon sim kartlarında sim kart kaydı yapılamadı genel olarak Kayıtlı bir telefonda çalışmıyor isen bu sorunu verebilir. Yurtdışından getirdiğiniz ve Türkiye’de kayıt altına alınmamış telefonlarda sim kart kaydı yapılamadı sorunu oluşmaktadır.

Eğer bir cihazda sadece belirli bir sim kart çalışması için ayarlanmış yani sim lock kiliti olan telefonlarda bu hata ile karşılaşma ihtimaliniz yüksektir.

Sim kart kaydı yapılamadı Nasıl Çözülür ?

telefon simkart yuvası

Telefonunuzda kesilmiş sim kart kullanıyor iseniz bunu orjinal sim kartlar ile değiştiriniz , Nano , Micro , Normal sim kartları orjinal olan kartlar ile cihazını kullanın.

Sim Kartını , Kart yuvasına doğru yerleştirdiğiniz den emin olunuz sim kart kaydı yapılamadı sorunu bu şekilde çözüm sağlaması olası bir ihtimaldir.

Kartı yeni aldıysanız ve hattınız açılıp açılmadığını kontrol ediniz . Sim kartınız bozulmuş , deforme olmuş olabilir bunlara dikkat ediniz. Sim kart takılan sim yuvasının bozuk , kırık olup olmadığını kontrol ediniz.

Arama Tags & Etiket ;

sim kart kaydı yapılamadı sorunu , sim kart kaydı yapılamadı çözüm , sim kart kaydı yapılamadı hatası , sim kart kaydı yapılamadı iphone , sim kart kaydı yapılamadı samsung , sim kart kaydı yapılamadı nasıl çözülür

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın