Sponsorlu Bağlantılar

{ Çözüldü } moviesfanatic.com nasıl silinir?

272 views
Sponsorlu Bağlantılar

moviesfanatic.com bir tarayıcı hijackeri yani tarayıcı gaspçısıdır. moviesfanatic.com ve bunun gibi tarayıcı gaspçıları bilgisayarımıza demo yazılımlar veya ücretsiz olarak yayınlanan programları yüklerken bulaşırlar. Tarayıcının yapısını değiştirirler ve sizi devamlı bu sayfalara yönlendirirler. Peki moviesfanatic.com nasıl kurtulurum . bunun için iki farklı adım ile temizleyeceğiz.

1-ADIM ;

ilk önce kayıt defterinden moviesfanatic.com temizleyeceğiz bunun için önceden hazırladığım aramasayfam için video izleyerek aynen moviesfanatic.com için uygulaya biliriz.

bu video aynen moviesfanatic.com için uygulaya biliriz metot aynıdır sizin burada yapacağınız sadece aramam sayfası yerine moviesfanatic.com yazarak tüm kayıtları düzeltmeniz olacaktır.

2-ADIM ;

Diğer bir uygulama adımı Kayıt defterini AdwCleaner Programı ile temizlemek olacaktır. Bu program derinlemesine tarama yapacak ve bulduğu kayıtları silecektir.

AdwCleaner Nasıl kullanılır ?

AdwCleaner ile derinlemesine temizlik yapacaksınız ve bulunan tüm girdileri SİL ile bilgisayarınızdan temizleyiniz , Daha sonra bilgisayar yeniden başlayacak ve size silinen dosyalar hakkında bir rapor verecektir.

adw

* Bilgisayarda bulunan yüklü tarayıcıların ÖZELLİKLER  kısmına giriyoruz. Bunu tüm tarayıcılarda uygulayacağız .

rapid-seacher sitesini kaldırma

* Bilgisayarda özellikler bölümüne girdikten sonra Hedef kısmında yukarıda örnekte göründüğü gibi tüm moviesfanatic.com url kaldırıyoruz unutmayınız bunu bilgisayarda yüklü tarayıcılarda uyguluyoruz.

* Tarayıcıları Fabrika Ayarlarına geri getirelim yani Tarayıcılarımızı Sıfırlayalım Bunun için Aşağıdaki konu başlıklarını inceleye bilirsiniz.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan
 

* Yukarıda adımları uyguladıktan sonra Tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye Ayarlayarak Sonlandırın. Kolay Gelsin

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın