Sponsorlu Bağlantılar

YouTube İzleme Geçmişi Ayarı Nasıl Yapılır?

4.768 views
Sponsorlu Bağlantılar

YouTube izlediğiniz Videoları bilgisayarınızda Tekrar açtığınızda ” İzlendi ” yazısını görmüşsünüzdür. Burada YouTube İzleme geçmişi özelliği ile size daha önceden eskiden izlediğiniz videolar hakkında ipucu vermektedir.

Bazen Bu izlendi ibaresini görmeye bilirsiniz buda demektirki bu ayarları kapatmış durumdasınız Bu ayarların nereden nasıl yapıldığını ise YouTube Geçmiş  bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

youtube geçmiş ayarı

YouTube logosu yanında ızgara şeklinde bulunan Ayarlar sekmesine giriyoruz ve açılan pencerede geçmiş yazan bölümü seçerek giriyoruz.

youtube izleme geçmişini duraklat

 

Bu bölümde “ İzleme Geçmişini Devam Ettir ” seçeneğine basarsanız , izlediğiniz geçmiş videoları artık bundan sonra İzlendi olarak göreceksiniz. Eğer Bu özelliği istemiyor iseniz “Duraklat” adımını seçmeniz yeterlidir.

Geçmiş izlenen videoları Temizlemek için ” Tüm izleme geçmişini temizle ” adımı ile YouTube izleme geçmişini siliyorsunuz.

Arama geçmişi ; Bu bölümde Youtube’de arama kelimeleri ( Tag ) bunları görebilirsiniz , hangi kelime ile arama yaptıysanız bunlar kayıt altında tutuluyor eğer istemiyor iseniz Duraklat bölümünü ile bunun önüne geçebilirsiniz , isterseniz arama geçmişini silebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

YouTube İzleme Geçmişi Ayarı Nasıl Yapılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba. Ayarlarda izleme we arama qecmisim duraklatilmis olmamasina raqmen izlendi yazisi cikmior. Ne yaptiysam olmadi. Yardimci olabilirmisiniz¿

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın