Sponsorlu Bağlantılar

{ Çözüldü } Google chrome buynsave eklentisi nasıl kaldırılır?

402 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Tarayıcılara ; ücretsiz olarak yüklediğimiz programlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcıların yapısını değiştirerek kaldırmakta zorlandığımız Buynsave eklentisinden nasıl kurtuluruz bunun hakkında sizlere bilgi paylaşımı yapacağım. Chrome web tarayıcımızdan bu zor eklenti’den kurtulmak için aşağıdaki adımları takip edebiliriz ; İlk önce Daha önceden hazırladığım Easytab eklenti için hazırladığım video izleyerek aynen BuynSave plung-in için uygulayabiliriz . Uygulama modu aynıdır .

1-ADIM ;

BuynSave Eklentisinden Kurtulma Video Anlatım ;


2-ADIM ;

Bilgisayarımızın Gizli Dosyaları Göster olarak Açıyoruz , Gizli Dosyalar Nasıl Gösterilir Konusu Hakkında aşağıdaki Video sizlere yardımcı olabilir ;

Gizli Dosyalar Nasıl Gösterilir ;

Gizli Dosyaları Aktif ettik den sonra Başlat > Bilgisayarım > C : ( işletim sisteminin kurulu olduğu yer ) >> Windows >> Sytem32 >> GroupPolicy > Machine bu klasör içerisine giriyoruz ve buradaki tüm dosyaları siliyoruz.

3-ADIM ;

Bilgisayarım > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır bu alanda bilmediğiniz ve karışık karakterlerde programlar var ise bunları kaldırınız.

4-ADIM ;

Bilgisayarımızın Kayıt defterlerine girerek buradaki uzantıları kaldıracağız bunun için Win + R ile çalıştır penceresini açıyoruz ve regedit komutu yazıyoruz Daha sonra adımları takip edelim ; HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google\Chrome   bu adımları eriştik den sonra  ExtensionInstallForcelist klasörü içinde fdrthghfggfsdsd gibi eklentileri faremizin sağ tuşu ile silelim . Eğer bu eklentinin adını veya kimlik numarası ise aşağıdaki metotla bularak bu uzantı adını silebiliriz.

google uzantı silme

BuynSave kimliğini bu şekilde tespit ederek yukarıda adımlardan silebiliriz.

5-ADIM ;

Son olarak Tarayıcılarımızı Fabrika Ayarlarına geri getirelim bunun için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan
Tarayıcılarımızı Fabrika ayarlarına geri getirdiğimizde Bu eklentiden kurtulmuş olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın