Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] feven 1.7 pop-up sayfası nasıl silinir?

440 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza bulaşan bu reklam sayfası bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşırlar ve tarayıcıları etkilerler. Online alış veriş sitelerine girdiğinizde yada sosyal medya sitelerine girdiğinizde karşınıza çıkarlar. burada çıkan reklamlar sizi rahatsız etmeye başlar ve sizin aracılığınızla bu reklamlardan para kazanırlar.

Peki Bu reklamlar nasıl kaldırırız ?

Başlat > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır Kısmına giriyoruz. Program Ekle kaldır kısmında Feven 1.7 programı ve buna benzer bilmediğiniz yabancı programlar varsa kaldırıyoruz. 

İnternet Tarayıcılarımızın Ayarlarınızı Resetliyoruz yani Fabrika Ayarlarına geri dönüyoruz Bunun için Yer imlerinin yedeğini almayı unutmayınız.Tarayıcılar ile ilgili Nasıl Reset yapılıyor öğrene bilirsiniz.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

 

Tarayıcılarımızı Resetledik den Sonra Bilgisayarımızı AdwCleaner Programı indirip kuruyoruz ve Bununla Tarama Yapıyoruz.Bu program ile taratma yapmadan önce diğer çalışan tüm programları kapatıp bununla çalıştırıyoruz.

adwcleaner scanner virus

Bilgisayarımızı Bu program ile taratıyoruz ve Feven 1.7 ile ilgili zararlı girdileri işaretleyip siliyoruz. Bundan sonraki adım “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresi üzerinden bu programı indirip bilgisayarı taratıp temizlemek olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın