Sponsorlu Bağlantılar

yerel ağ bağlantısı ( Lan ) bağlantı hızı nasıl ölçülür?

1.883 views
Sponsorlu Bağlantılar

Lan Speed Test Programı ile bilgisayarınızdaki Yerel ağları hızını test edebilirsiniz. iş yeri yada evinizde bulanan bir ağ ortamında dosya transferleri yapıyor olabilirsiniz.

Bu ortamda ne kadar hız ile dosya transferi edebiliyorsunuz bunun hakkında size bilgiler veren bu program küçük bir yazılımdır. Network Ağ ortamı ile uğraşanlar için gayet kullanışlı bir program olup ;

http://www.gezginler.net/indir/lan-speed-test.html” adresi üzerinden programı indirip kullanabilirsiniz. Windows Xp / Wista / Win 7 / Server 2003 ve Server 2008 işletim sistemlerinde kullanılan Aç / Kapat Özelliği, 437 kb boyutunda olup , sonuçları raporlama yapabilirsiniz. Bununla birlikte diğer ağ araçları size yardımcı olacaktır.

bilgisayarın bağlı olduğu ağ, network üzerinde tüm veri akışını, bağlantı hızını ve diğer ağa sızan cihazlara tespit edebileceğiniz programları bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın